Ficus retusa vraagjes


Startpagina >> Overzicht forums >> Bonsai forum >> Ficus retusa vraagjes
U bent niet ingelogd
Ficus retusa vraagjes
Bloempje :
24-07-2005
Ik heb zo'n twee weken geleden een nieuwe bonsai gekocht (een ficus retusa), ik ben ook nog een beginner en heb een aantal vraagjes.
1) Ik heb al eens gehoort dat je je boomje moet dompelen. Wat wordt hiermee bedoeld? Moet je je boompje helemaal onder water zetten of alleen het potje, en hoelang moet je dat doen? Moet je dan ook nog je boomje elke dag water geven of niet?
2) Ik heb ook gehoord dat je bonsai niet in klei mag staan, maar ik weet niet in welke grondsoort hij nu staat. Er ligt vanalles in. kleine steentjes en donkere aarde. Is dat nu klei of niet. (het is wel een beetje een vreemde vraag).
3) Ik heb nu ook een ander probleemje, m'n boompje krijgt gele blaadjes. Ze zijn licht groen met gele vlekjes erop, hoe komt dat? Komt dat omdat ik m'n boompje niet dompel of is de luchtvochtigheid te laag? Of is dat normaal dat hij zijn blaadjes verliest.
 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht


 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht
Ontoelaatbare inhoud Ontoelaatbare inhoud melden