Grote natuurvijver/visvijver


Startpagina >> Overzicht forums >> Vijver en vissen forum >> Grote natuurvijver/visvijver
U bent niet ingelogd
Grote natuurvijver/visvijver
Vibes :
12-09-2007
Hallo,
Ik ben nieuw op dit forum en heb al een heel aantal topic's gelezen. Doch ik blijf een beetje op mijn honger zitten. Ik heb een grond gekockt van 38a waarvan 10a en bouwgrond en 28a achterliggende landbrouwgrond. Ik zou graag op die landbouwgrond een GROTE natuurvijver aanleggen daar ik ontzettend kan genieten van het uitzicht op water. Ik ga geregeld op forel vissen (in de vijver 1 straat achter mijn grond) en geniet ontzettend van het uitzicht. Moest ik kunnen dan verplaatste ik het lieftst hun vijver naar mijn tuin :o)

Nu mijn vraag is... hoe bekom ik zulk een prachtige vijver ? De visvijver in kwestie heeft randen doch indien niet noodzakelijk dan mag dat wegblijven. Kan ik bijvoorbeeld 1 kant van randen voorzien en indien ja ... hoe doe je dat ?
De vijver ... Is dat gewoon een kwestie van uitgraven en klaar is kees ? het grondwater staat vrij hoog (na 1.5 m al). Doel is niet om er de mooiste flora in te laten leven. Enkel wat vissen die bij wijze van spreken in eender welke vijver/meer overleven.

Dank om mij alvast wat op weg te helpen. Ik zou graag kunnen inschatten als ik deze droom best uit mijn hoofd zet of als het iets realistisch is ? De visvijver 1 straat verder heeft het toch ook kunnen verwezenlijken!?

Dank bij voorbaat
Bart

Ps: Ik weet dat ik hier een aanvraag voor moet binnen doen... ik ga alvast eens polsen bij de gemeente als ze openstaan voor zulk een grote vijver ?
 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht


 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht
Ontoelaatbare inhoud Ontoelaatbare inhoud melden