Heermoes verwijderen bij nieuwbouw


Startpagina >> Overzicht forums >> Ziekte en plagen forum >> Heermoes verwijderen bij nieuwbouw
U bent niet ingelogd
Heermoes verwijderen bij nieuwbouw
Rova :
06-06-2006
hallo,
We starten deze maand met de bouw van ons huisje. Nu heeft onze bouwgrond nogal erg veel last van heermoes en in mindere mate ook distels.
Dit weekend zijn we tekeer gegaan met een zeis. Maar wat te doen met het 'afgezeisde'? Laten liggen, op een hoop gooien? verbranden? Onder een zeil fadekken?

Natuurlijk willen we deze heermoes proberen volledig te verwijderen.
Kan ik dan best nu al beginnen met bestrijding of is het de moeite niet en wacht ik best tot volgend jaar? Verwacht wordt dat het huis klaar zou zijn na de zomer volgend jaar.

Als ik dan volgend voorjaar overal gras zaai en dit regelmatig maai, zou het heermoes dan niet vanzelf uitgeput raken en verdwijnen? Maar heeft het dan nog nut om het nu al proberen te bestrijden met een of ander middel? En welk middel? luoxyl? casaron G?
hermoo diclobenil ?


alvast bedankt voor de raad.
 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht


 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht
Ontoelaatbare inhoud Ontoelaatbare inhoud melden