Enten van sinaasappel/citroen


Startpagina >> Overzicht forums >> Exotische planten forum >> Enten van sinaasappel/citroen
U bent niet ingelogd
Enten van sinaasappel/citroen
Jacaranda16 :
07-03-2006
Hoi

Waarschijnlijk staat hier op dit forum ergens al de vraag hoe je moet enten, maar ik heb het geduld niet om al de verschillende vragen te overlopen, vergeef me.

Graag zou ik uitleg krijgen hoe ik precies mijn sinaasappel en citroenboompje moet enten.
Ik heb ze namelijk (2 jaar geleden) uit 2 pitjes gezaaid en ze zijn nu ongeveer 15 cm groot.
De vraag blijft natuurlijk of ze de winter zullen doorkomen, want de sinaasappel zag er (na het laten binnenstaan voor 3 maanden in de winter (ze staan nu in de garage)) zeer pover uit: de blaadjes vielen af.

Buiten het feit gerekend dus dat er kans is dat mijn boompjes het niet zullen halen, wil ik toch goed geïnformeerd zijn.
Daar ik gehoord heb, is het voldoende om een stukje van een volwassen, vruchtdragende boom te neem en die met een touwtje in een opening in de stam van de plant die geënt moet worden te plaatsen.

Klopt dit? Want anders lijkt mij dat wel redelijk gemakkelijk en ik heb het vermoeden dat dit niet zo is...

Als er nog meer tips zijn voor mijn plantjes is dat ook altijd welkom

bedankt
P.S.: hierbij de foto van de appelsien

19297

 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht


 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht
Ontoelaatbare inhoud Ontoelaatbare inhoud melden