Sterk bladverlies olijfboom


Startpagina >> Overzicht forums >> Algemeen bloemen en planten forum >> Sterk bladverlies olijfboom
U bent niet ingelogd
Sterk bladverlies olijfboom
Timo :
20-11-2003
Ik word een beetje somber van het bladverlies van mijn olijfboompjes. Het is een klein handjevol per twee dagen. Gaat er iets fout of hoort dit gewoon in de winter?
Ik heb twee boompjes - van ongeveer 1,5 meter - dit jaar gekregen. Ze staan in goede aarde/klei volgens mij en hebben het de zomer op dakterras prima gedaan. Sinds oktober (eerste nachtvorst) staan ze binnen. Ze staan achter een raam in een lichte kamer op een halve meter van de radiator (die op halve kracht staa), zonder direct zonlicht (ik heb geen plek met direct zonlicht). De temperatuur varieert van 15 's nachts tot 18/19 overdag.
De aarde voelt vochtig en ze krijgen volgens mij voldoende water.

Iemand tips of geruststelling dat dit zo hoort? Ik ben bang dat er volgende maand geen blad mee aan zit als dit zo doorgaat.

Tips & steun zijn welkom!

Timo
 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht


 
Dit bericht is gesloten. U kunt niet meer reageren op dit bericht
Ontoelaatbare inhoud Ontoelaatbare inhoud melden