| Vetplantje(?), spichtige groei, stekken?
|
lanitha
:
01-05-2011 | Hallo, ik heb hier een plantje dat aardig uit de kluiten is gegroeid. Ik kocht 'm als mini-plantje en in een jaar tijd is hij ruim 500% gegroeid.
Leuk dat 'ie het goed doet natuurlijk, maar hij is wel wat spichtig, iel en kaal geworden door die snelle groei.
Ik zou graag zien dat hij een wat dikker 'stammetje' krijgt en meer blaadjes per centimeter lengte krijgt, als het ware. Er zijn wel blaadjes in aanleg aanwezig in de bladoksels van bestaande blaadjes, maar hij steekt z'n energie dus voornamelijk in hoogte.
- Zou het helpen als ik de top eruit snij?
- Is deze top dan te stekken? Zo ja, hoe? Water stek? Moet hij dan nog eerst drogen of iets dergelijks? Hoe lang?
Ik sluit een paar fotootjes bij om te laten zien hoe het plantje eruit ziet. Heb namelijk geen idee wat voor soort dit is. Hij doet nog het meest aan als een vetplant, maar gedraagt zich niet direct zo.
Tips en adviezen zeer welkom! Alvast bedankt!

|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|