| Ik heb weer eens iets geks!!
|
harry
:
02-06-2009 | Kom ik vanmiddag thuis,uit mijn werk (kijk ik altijd ff in mijn aqua 40,voordat ik een biertje pak). Zie ik de 3 mannenguppen helemaal verstopt tussen de planten! (normaal als ik mijn gekke kop voor het raam doe zwemmen ze gelijk op je af). Nu niet dus! Alarmbelletje!! De rest doet gewoon (otto,s en garnalen). Mijn dochter zegt: dat deden ze vanochtend al!
(ik ben al weg als het licht wordt).
Ik denk : watertest! doe de klep open en daar drijft een lijk van een libel! Een kleine, maar toch! Hoe komt dat beest in mijn aqua (alles dicht), geef geen levend voer, en de laatste plant is meer dan een maand geleden! Lees op internet dat een larve best gevaarlijk kan zijn voor kleine vissen. Hoe weet een gup, dat hij daar bang voor moet zijn? Instinct?.
Ik haalde de dooie grote mug eruit, en alles was over!Guppen gelijk weer vrolijk rondzwemmen en alles was weer vergeten! (de libel lag ook nog tussen de drijfplantjes, dus viel niet eens op).
Ik val van de ene verbazing in de andere.Prachtig vind ik dit.
Welke aquariaan kan mij dit uitleggen?
|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|