| Crassula ovata en onbekend soort cactus
|
liliva
:
08-08-2009 | Ik heb een tijdje geleden een bericht geplaats over mijn crassula ovata, die er nogal zielig uitzag door gebrek aan zonlicht en dus was gaan hangen.
Ik heb wat blaadjes in nieuwe potgrond gestoken en al snel kon ik een nieuwe start maken met jonge crassula ovata's, maar na een aantal maanden is mijn nieuwe stekje WEER gaan hangen terwijl ik ze nu genoeg zonlicht heb gegeven. de blaadjes staan dicht op elkaar (dus geen lange uitgeschoten, te kort aan zonlicht, stengel met het blad ver uit elkaar)dus ik dacht het gaat goed, maar nu heeft 1 stekje een hoogte van 10 cm en is weer gaan hangen. Kan ik hier nog iets aan doen snel? (verplaatsen, knippen etc..) of is het weer een zielige crassula ovata? :(
Verder heb ik vorig jaar een kleine cactus gekocht voor de lol omdat het plantje er zo mini uitzag en vraag me af wat voor soort het is, ik heb geen foto wel een foto van google waar hij sterk op lijkt, hij lijkt op de foto op de cactus in het midden, en heeft 8 van die ribbels. Nou weet ik dat een cactus snel te lang en dun wordt door te weinig zonlicht en hij is nu al wat dunner aan de onderkant (net als de cactus op de foto) en hoop dat iemand wat tips heeft om te zorgen dat hij niet om zal vallen/gaan hangen.
Mijn planten hebben dus behoorlijk de neiging om te hangen.. zucht.. :)

|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|