| Hoe verzorg ik een plumeria?
|
ilvy
:
16-04-2011 | Vorig jaar ben ik naar Maleisië gereisd en heimelijk verliefd geworden op de plumeria. Helaas heb ik daar geen zaden kunnen vinden.
Nu zag ik dat ik op internet in Nederland wel aan een stekje of zaden kan komen. Echter, ik zou heel graag willen weten wat benodigd is om deze plant tot een mooie boom te kunnen laten bloeien.
Op dit moment woon ik nog op een appartement met balkon op het zuiden. Daarnaast is de isolatie perfect hier en hebben we erg veel daglicht m.b.v. de grote ramen. Ik verwacht hier hooguit nog anderhalf jaar te wonen, waarna uiteindelijk een huis met tuin zal komen.
Is het mogelijk om tot die tijd hier een plumeriaplant te houden? Zo ja, wat heb ik nodig? Qua materialen, maar ook de periodieke verzorging, etc.
En mocht iemand nog tips hebben voor een goede 'plumeriastek-handelaar', dan hoor ik het graag :)
|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|