| Identificatie plant (struikje)
|
pkeuren
:
28-07-2011 |
Hallo allemaal!
Vorig voorjaar diende zich een nieuwe bewoner in mijn achtertuin aan. Ik dacht aanvankelijk aan onkruid, maar besloot hem toch te laten staan. Najaar/winter verdween hij bovengronds en ik dacht dat het dat dan wel geweest was. Afgelopen voorjaar kwam hij weer terug. Groter en helderder van kleur dan eerst. Tot nu toe geen bloei. Geen vermeerdering via wortelstok.
Blad is hartvormig, heldergroen, de twijgjes/takjes zijn rood. Hij heeft een mooi symmetrisch silhouette, is (nu) ongeveer 90 cm doorsnee en 70 cm hoog en zeer decoratief.
Het lokale tuincentrum kon mij niet verder helpen en verwees mij naar Appeltern. Ook daar wist men het niet zeker. Hun zeer voorzichtig geformuleerde antwoord kwam hier op neer: Adhv de fotos zou het volgens hen een plant van de persicaria-familie kunnen zijn. Maar info op internet lijkt erop te wijzen dat dat altijd bloeiers zijn. Dus....dood spoor. zou het dan toch onkruid zijn...?
Is er i e m a n d die mij verder kan helpen!?
Hartelijk dank bij voorbaat voor jullie bijdragen.
Groetjes, Peter

|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|