| Ideeen gezocht, niet woekerende varens/ander spul
|
silfje
:
05-01-2010 | We hebben een behoorlijk grote voortuin (voor nederlandse woonwijk begrippen) en deze is door de vorige bewoners helemaal leeg gehaald/meegenomen naar hun nieuwe huis toen hun weggingen. Dat is niet zo erg want dan zit je niet met planten opgescheept die je misschien niet mooi vindt.
Er staan nu wel een heel stel planten in die ik de afgelopen jaren geplant heb, maar we hebben het geld niet om de tuin in 1x in te richten, dus koop ik er elk jaar een paar planten bij, en eigelijk is dat ook wel leuk want dan staat er elk jaar iets nieuws :)
Komend jaar ben ik van plan wat meer groenblijvende opvulling te planten. Ik dacht zelf aan niet woekerende, en zo mogelijk wintergroene varens en andere bodembedekkers.
Hier vriest het in de winter best hard dus is het belangrijk dat de planten ook goed winterhard zijn.
Ook zoek ik laagblijvende (bodembedekkende) planten die goed combineren met lentebloeiende verwilderingsbolletjes.
Oh ja, hosta's waag ik mij niet aan, die zijn prachtig maar ik zou het zonde vinden als deze binnen 1 nacht verdwenen zijn door slakken.
Ik hou van een groene natuurlijk ogende tuin, en niet van aarde kunnen zien, vandaar mijn wens naar bodembedekkers en varens of andere planten.
Wie heeft er ideeen/suggesties op het gebied van planten, zodat ik komend jaar mij tuin nog meer naar mijn zin kan krijgen.
|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|