Ik heb zonet een stuk recreatiegrond gekocht naast een rivier. Hierop ligt een zeer grote vijver (12m op 5m). Graag had ik deze vijver gehalveerd. Hoe pak ik dit het beste aan?
Alvast bedankt voor jullie tips en tricks!
U kunt niet meer reageren op dit bericht
Reacties
Rdb:
12-08-2010
Onze helderziende is helaas op vakantie dus wil je even vermelden of de vijver van folie, beton of wellicht natuurlijk is? In het geval je de onderste helft kwijt wilt gewoon zand inrijden :-)
Ruud
Frenke:
13-08-2010
Je kan de vijver misschien gebruiken als zwemvijver?Dan moet je hem niet verkleinen .Met hoge planten lijkt hij ook kleiner .als je toch wil verkleinen zal je op de vorige reactie moeten reageren.
Jeroen_en_elke:
13-08-2010
Sorry voor de onvolledige info.
Het is een natuurlijke vijver die ik graag zou willen halveren zodat hij maar 6m op 5m is. Mijn initiele idee zou zijn om er gewoon grond in te gooien... :-)
Rdb:
13-08-2010
Bij een natuurlijke vijver is dat inderdaad de logische oplossing.