Nogmaals dit lukt niet.
Kan iemand het hier uitleggen?
mlouise
Mjamssen:
12-06-2010
?????????????????????
kan niemand de moeite doen om het uit te leggen?
mlouise
Monique217:
12-06-2010
Als het blad gevallen is, neemt u verhoute stengelstukken, snijdt deze net onder en boven een oog af en plaatst ze in de grond om te bewortelen. Het lukt vaak het beste met eenjarige, krachtig groeiende, maar goed afgerijpte (verhoute) stengels. Bij makkelijk stekkende soorten, zoals kornoeljes met gekleurde bast en wilgen, kunt u het ook met het snoeimateriaal proberen als u struiken hebt uitgedund of verjongd. In het voorjaar zullen de stekken gaan uitlopen. Geef ze regelmatig water en wat voeding, maar verplant ze pas in het najaar naar hun uiteindelijke plek.
Stekken in vier eenvoudige stappen:
Stap 1 Kies als stekmateriaal sterke gezonde scheuten en vermijd zwakke en hele dunne takjes, maar ook vertakte stengels.
Stap 2 Snij stekken van ± 20-35 cm lang; snij de onderzijde net onder een knoop en de bovenzijde net boven een knoop af.
Stap 3 Maak op een zonnige plek een spadiepe geul in de grond. Voeg een paar handenvol zand toe om de afwatering te verbeteren.
Stap 4 Zet de stekken voor de helft tot tweederde rechtop langs de vlakke zijde van de geul, druk de grond aan en geef water
Mjamssen:
14-06-2010
Oke,heel
erg bedankt Monique.
mlouise
Greenconnection:
18-06-2010
De gegeven link werkt perfect; ik zie het probleem niet.
Teerl022:
19-06-2010
Mlouise,
Het is toch zo eenvoudig als je het weet. Gewoon de link kopiėren en in explorer plakken.
Ik ben er ook eens mee bezig geweest en het zweet brak mij uit want het ging niet. Met brieven schrijven in Word kan ik tekst verplaatsen door te knippen en te plakken maar dat met een link dat zou iemand eens goed moeten vertellen of voor moeten doen.
Er zijn echter meer wegen naar Rome.
Als er wordt verwezen naar een link waarin het gaat over het stekken van heesters en bomen, type dat gegeven dan in Google en ook in dit geval vind je dan waarnaar de link verwijst.
succes,
Frans.
Mjamssen:
19-06-2010
Nogmaals ik ben niet blond, de link werkte gewoon niet.