| Treurwilg -vergeelt, verliest blaadjes
|
erudiet
:
07-08-2009 | Ik woon in zuid frankrijk, meer bepaald in de Landes ( dus zuidelijk Bordeaux).
Wij hebben twee jaar geleden een treurwilg geplant welke tijdens de zomermaanden vergeelt en zijn blaadjes afvallen.
Een kweker heeft ons gezegd dat hij waarschijnlijk aan kopertekort lijdt.
Behandeling: Bouillie Bordelaise (specialisten zullen dit wel kennen)
Wij hebben onze boom hiermee behandeld en tijdelijk, geholpen door een korte periode regen, ging het wat beter. Maar nu ziet het er precies erger uit dan daarvoor, behandeling gebeurde een 20 tal dagen geleden.
Wij geven de boom elke avond water, de waterkraan open gedurende 1 uur, maar dit schijnt ook niet te helpen. Wie kan ons zeggen wat we moeten doen, en hoelang we een behandeling moeten volghouden ( bv 3x per week, gedurende x aantal weken, of maanden....)
Voor alle duidelijkheid de verschijnselen: vergelende bladeren, kleine donkere vlekjes, en merkwaardig de toppen van de twijgen (uiteinden) zijn en blijven getooid met groene blaadjes. Dus tussen uitgroei en top vergelende bladeren.
Meer info nodig? vraag maar....
Met dank voor de hulp.
Erudiet

|
U kunt niet meer reageren op dit bericht
|
|
|