Kiwi mannelijk en vrouwelijk

4 berichten / 0 nieuw
Laatste bericht
#1 wo, 24/05/2023 - 12:26
MJM60

Kiwi mannelijk en vrouwelijk

Ik heb recent 1 mnl en 1 vrl kiwi gekocht. De mnl groeit goed maar de vrl groeit niet. Ik heb ze beiden in compost geplant en geef ze regelmatig wster zodat de grond vochtig blijft.

Waarom groeit de vrl kiwi niet?

Kiwi mnl
Kiwi vrl
wo, 24/05/2023 - 13:33
peterplant

Het zijn levende organismen, de ene plant kijkt de kar uit de boom, de andere gaat gelijk aan de groei. Daar is nooit een duidelijke verklaring voor te geven.

Het komt vast goed, maar het kan best lang duren voordat zij aan de groei gaat.

wo, 24/05/2023 - 13:53
MJM60

Ok hoef ik dan niets te doen?

wo, 24/05/2023 - 15:37
peterplant

Nee, de natuur regelt het zelf.

Reactie toevoegen

Forum afbeelding
Meer informatie
  • Bestanden moeten kleiner zijn dan 10 MB.
  • Toegestane bestandstypen: png gif jpg jpeg.
  • Afbeeldingen worden passend gemaakt binnen: 800x800 pixels.
E-mail verificatie
Uw bericht wordt zonder verificatie niet getoond. Bestaande e-mailadressen van gebruikers worden niet geaccepteerd.
Er wordt een e-mail gezonden naar het e-mailadres die u hier invult. Klik op de in de e-mail vermelde verificatie link. Uw reactie zal worden gepubliceerd nadat u op de link in de e-mail heeft geklikt en daarmee de verificatie afrond.
Uw e-mailadres wordt niet openbaar en wordt alleen gebruikt voor de validatie op deze site.

Wilt u meer controle over de berichten die u toevoegt aan groeninfo.com - bijvoorbeeld geïnformeerd worden over nieuw geplaatste reacties bij uw bericht - raden wij u aan eerst een account aan te maken en in te loggen voordat u een bericht plaatst.
Account aanmaken | Inloggen

Gebruik minimaal 3 karakters voor de publicatienaam Alle berichten met bovenstaand e-mailadres worden gepubliceerd met de publicatienaam. Dit is een verplicht veld als het e-mailadres voor het eerst gebruikt. Laat leeg als u de publicatienaam wilt gebruiken welke u op een eerder moment heeft ingevoerd bij dit e-mailadres.