asters al uitgebloeid?

2 berichten / 0 nieuw
Laatste bericht
#1 za, 31/10/2009 - 11:10
angjira60

asters al uitgebloeid?

Met veel genoegen heb ik een hooguit 4 weken geleden een aantal asters gekocht. prachtig paars en dieproze. Maar van al die bloempracht is nu niets meer over, alle bloemen zijn al uitebloeid en verdroogd. Is dit normaal bij asters ,en heeft het nut om alle 'oude' bloemetjes nu weg te knippen. Dan ziet het er in iedergeval minder doods uit. Kan ik ze nog laten staan of is dat zinsloos. Zou wel jammer zijn want de kleuren waren zo prachtig.

za, 31/10/2009 - 11:45
Anoniem (anoniem geplaatst)

Je kunt de oude bloemen verwijderen; volgend jaar bloeien ze weer en mogelijk langer.

Onderwerp gesloten